Kaasspeciaalzaak de Weypoort had op woensdag 18 mei een landelijke primeur. Eigenaar Dick Schumacher presenteerde daar voor het eerst Kikakaas: een unieke kaas waarvan een deel van de verkoop naar Stichting KiKa (Kinderen Kankervrij) gaat.
Voormalig topzwemster Inge de Bruijn is vertegenwoordiger van de Stichting KiKa en bovendien vaste klant bij De Weypoort. Samen met Dick Schumacher kwam ze op het idee een kaas te ontwikkelen voor de stichting waar ze zich met hart en ziel inzet. Het resultaat werd woensdag 18 mei om 15.00 uur in De Weypoort onthuld door de voormalig Olympisch kampioene.
Kikakaas is een echte belegen Noord-Hollandse kaas: romig en vol van smaak en daarom dus ook zeer geschikt voor kinderen. De unieke Noord-Hollandse kwaliteit wordt geborgd door het Rode Zegel. Er is een speciaal etiket voor gemaakt, in samenwerking met vaste kaasleverancier Zijerveld uit Bodegraven.
De onthulling werd gepresenteerd door Hans van Veen en natuurlijk was er volop de gelegenheid om te proeven en te kopen. Van elke verkochte kilo gaat zestig cent naar KiKa. Na de introductie bij De Weypoort wordt de kaas ook landelijk verkocht.
Kaasspeciaalzaak De Weypoort is Neerlands meest bekroonde kaasspeciaalzaak. Dick Schumacher en zijn team sleepten al vijf keer het Gouden Kaasmes in de wacht, de prijs voor de best beoordeelde kaasspeciaalzaak van het land. De Weypoort is gevestigd aan de Middenbaan 87 te Barendrecht.
KiKa (Kinderen Kankervrij) werft fondsen, die ten goede komen aan de zeven kinderkankercentra in Nederland: Emma Kinderziekenhuis AMC Amsterdam, UMC Groningen Koningin Beatrix Kinderkliniek, Willem-Alexander Kinder- en Jeugdcentrum Leiden, UMC St. Radboud Kinderziekenhuis Nijmegen, ErasmusMC - Sophia Kinderziekenhuis in Rotterdam, VU medisch centrum in Amsterdam, Wilhelmina Kinderziekenhuis Utrecht.
Wilt u ook weten wat Kika kaas voor u kan betekenen, neem dan contact op met uw contactpersoon bij Zijerveld.








